Fatsa Anadolu Spor, Şampiyonluğa Ulaştı

Fatsa Anadolu Spor, genç yeteneklerin yetiştiği futbolcu altyapı fabrikası olarak bilinen TFPAİT U10 Ligi'nde büyük bir başarı elde ederek şampiyon oldu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Anadolu Spor, genç yeteneklerin yetiştiği futbolcu altyapı fabrikası olarak bilinen TFPAİT U10 Ligi'nde büyük bir başarı elde ederek şampiyon oldu. Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon takımlarının kıyasıya mücadele ettiği ligin finalinde Fatsa Anadolu Spor, üstün performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

Önceki yıllarda elde ettiği birçok şampiyonluk ve yetiştirdiği birçok yetenekle adından söz ettiren Anadolu Spor, U10 kategorisinde de iddialı bir takım ortaya koyarak zirveye yerleşti. İlçeyi gururlandıran bu zafer, takımın başarılarına bir yenisini ekledi.

Fatsa Anadolu Spor'un yetiştirdiği genç yetenekler, sadece saha içinde değil, aynı zamanda karakterleri ve disiplinleriyle de öne çıkıyor. Kulüp, önceki yıllarda birçok sporcuyu Süper Lig ekiplerinin altyapılarına transfer ederek başarılı bir altyapı politikası izlemişti. Şimdi ise yeni jenerasyon minik yaş grubu takımlarıyla ilçeye birçok profesyonel sporcu kazandırmanın hedeflerini taşıyor.

19 Kas 2023 - 10:00 Ordu/ Fatsa- Spor

Muhabir  Salih Can Ongun