Türkan Şoray, Metin Gündoğdu ile Buluştu

AK Parti Ordu eski Milletvekili Metin Gündoğdu, sinema dünyasının usta ismi Türkan Şoray ile birlikte Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te düzenlenen Bişkek Uluslararası Film Festivali'ne katıldı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

 

AK Parti Ordu eski Milletvekili Metin Gündoğdu, sinema dünyasının usta ismi Türkan Şoray ile birlikte Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te düzenlenen Bişkek Uluslararası Film Festivali'ne katıldı. Gündoğdu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda festivale dair önemli anları takipçileriyle paylaştı.

Türkan Şoray, Metin Gündoğdu ile Buluştu

Bu yıl ilk defa düzenlenen Bişkek Uluslararası Film Festivali kapsamında, Türkan Şoray'ın başrolünde yer aldığı ve Cengiz Aytmatov'un unutulmaz eseri "Kırmızı Eşarp"tan uyarlanan 'Selvi Boylum Al Yazmalım' filmi büyük ilgi gördü. Festivaldeki etkinliklere katılan Gündoğdu, Türkan Şoray ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Sayın Dr. Serdar Çam ile bir araya gelerek Cengiz Aytmatov Müze evinde keyifli bir zaman geçirdi.

Gündoğdu'nun paylaşımı sosyal medyada geniş yankı uyandırdı. Türkan Şoray'ın uluslararası platformlarda ülkemizi temsil etmesi ve kültürümüzü yurtdışında başarıyla temsil etmesi, festivaldeki buluşma anları büyük beğeni topladı.

18 Kas 2023 - 22:13 Ordu/ Ordu- Kültür & Sanat

Mahreç  Salih Can Ongun