Aylık 1.450 TL Ödeyerek Borçlarınızı Kapatabilirsiniz!

QNB Finansbank, borçlarını sıfırlamak isteyenlere özel, oldukça cazip bir kredi kampanyası sunuyor. Kredi maliyetlerinin genellikle yüksek olduğu bu dönemde, bu özel teklif dikkat çekiyor.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Bu avantajlı kredi kampanyası kapsamında, geri ödemeler için uygun seçenekler sunuluyor. Özellikle mali yükünü hafifletmek isteyen bireyler için tasarlanan bu kredi, QNB Finansbank müşterilerine uygun ödeme koşulları ile maddi destek sağlayacak. Bankanın bu kredi kampanyası çerçevesinde sunmuş olduğu avantajlardan biri de müşterilere esnek geri ödeme imkanı verilmesi. Böylece kişiler, kendi maddi durumlarına uygun bir geri ödeme planı oluşturabilme özgürlüğüne sahip olabilecekler. Kampanya detaylarına göre, düşük miktardaki aylık taksit seçenekleri ile QNB Finansbank'ın sunmuş olduğu bu kredi fırsatı, borçlarını sıfırlamak isteyenler için çekici bir alternatif olarak öne çıkmakta.

QNB Finansbank Kredi Kampanyası Detayları

Mevcut ekonomik durum nedeniyle borçlu kişi sayısı gün geçtikçe artmakta ve bu borçların ödenmesi zorlaşmakta ve bu durum, kredi taleplerinde önemli bir artışa neden olmaktadır. Bankalardan ihtiyaç kredisi kullanarak borçlarını kapatmayı hedefleyen bireyler ise yüksek maliyetler nedeniyle çıkmaza girebilmekte. QNB Finansbank ise borçların kapatılması içi oldukça cazip bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. Banka, %2.59 gibi oldukça uygun faiz oranıyla avantajlı bir ihtiyaç kredisi imkanı tanıyor.

QNB Finansbank'ın verecek olduğu ihtiyaç kredisi, müşterilere 36 aya kadar vade seçeneği sunuyor. Sunulan bu 36 ay vade seçeneği, 50 bin TL’ye kadar olan kredi tutarlarında geçerli olacak. 50 bin TL ile 100 bin TL arasında talep edilen kredilerde ise vade en fazla 24 ay olarak belirlenmiş durumda. 100 bin TL'nin üzerindeki kredi talepleri için ise en çok 12 aya kadar vade seçeneği bulunmakta.

Tüm bu tablo göz önüne alındığında, QNB Finansbank’tan 30 bin TL’lik ihtiyaç kredisi kullanacak olan bir kişi, %2.59 faiz oranından faydalanabilecek. Ayrıca bu kişi, 36 aya kadar vade fırsatını da değerlendirebilecek. Böylece çekilen kredinin geri ödeme taksiti aylık olarak 1.450 TL’ye denk gelecek. Günümüz faiz oranları ve vade sayıları göz önüne alındığında, bankanın kredi fırsatı pek çok kişiye avantaj sağlayabilir.

19 Kas 2023 - 13:00 - Ekonomi