TEB Emekli Promosyon Ödemelerini Güncelledi! En Yüksek Ödeme Ne Kadar?

Kasım ayının girmesi ile birlikte, bankalar arasındaki promosyon ödemeleri yarışı daha da kızışmış durumda. Hemen her banka, promosyon ödemelerini güncellemekte ve emekliler için özel ek kampanyalar düzenlemekte. Promosyon ödemeleri ile gündeme gelen bankalar arasında TEB de yer alıyor.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Emekli maaş promosyonları, bankalar arasında müşteri kazanımında önemli rol oynayan unsurların başında geliyor. Bu nedenle bankalar, emekli müşterilere cazip teklifler sunma yarışına giriyor. Kasım ayının ortalarında, emekli maaşı alan müşterilere yönelik olarak düzenlenen promosyon kampanyaları, emekli vatandaşların da ilgisini çekiyor. Bu rekabetin içinde öne çıkan bankalardan birisi de TEB oldu. Banka, emekli maaşını taşıyan emekli müşterileri için özel fırsatlar sunacağını duyurdu.  Bu avantajlar arasında promosyon ödemelerinin yanı sıra uygun faiz oranları ile verilecek olan kredi kampanyaları da yer alıyor.

TEB Güncel Promosyon Miktarları

Emekli vatandaşlar, Kasım ayındaki promosyon ödemelerini ve bankaların özel olarak düzenlemiş olduğu kampanyaları yakından takip ediyor. Emekliye ek ödemelerin yapılması ve bankalar arasında emekliler için özel kampanyaların duyurulması, maddi açıdan önemli bir destek olarak görülüyor. Özel bankalar arasında yer alan ve promosyon ödemeleri ile dikkat çeken bankalar arasında TEB de yer almakta.

Bankalar arasında yaşanan rekabet, emeklilere çeşitli seçenekler sunulmasını ve avantajlı kampanyalar düzenlenmesini de beraberinde getiriyor. Emekliler, kendilerine en uygun ve avantajlı bankayı seçebilmek için bu promosyonları incelemekte. Bankalar, yapmış oldukları promosyon ödemelerinin yanı sıra, banka müşterisi olan emekliler için farklı avantajlar da sunuyor.

Türk Ekonomi Bankası (TEB), emekliler için Kasım ayı promosyon ödemelerini güncelledi. Ortaya çıkan tabloya göre bu ödemeler, emeklilerin almış olduğu maaş tutarına göre yapılacak. Buna göre, 3 bin 500 TL’den az emekli aylığı alanlara 3 bin TL’lik promosyon ödemesi yapacak olan banka, 3 bin 500 TL ile 7 bin 500 TL aralığında maaş alanlara 3 bin 500 TL’lik ödeme yapacak. 7 bin 500 TL ila 10 bin TL arasında emekli maaşı alanlara ise 4 bin 500 TL ödeme yapılıyor. 10 bin TL ve üzerinde emekli maaşı olanlar 5 bin TL’lik promosyon ödemesinden faydalanabilecek.

19 Kas 2023 - 09:30 - Ekonomi