Emekliler İçin Avantajlı İndirim Fırsatları Denizbank’ta!

Türkiye'nin önde gelen özel bankaları arasında yer almakta olan Denizbank, emekli müşterilere özel yeni bir kampanyayı duyurarak müşterilerine çeşitli avantajlar sunacağını müjdeledi. Banka, resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bu kampanya ile emekli müşterilerine maddi açıdan destek olmayı hedefliyor.

Buse Şenyürek
Buse Şenyürek Tüm Haberleri

Denizbank'ın başlattığı bu özel kampanya, emekli müşterilere çeşitli kolaylıklar ve maddi avantajlar sağlamayı amaçlamakta. Bankanın sunmuş olduğu şartları karşılamakta olan emekli müşteriler, bu kampanya kapsamında daha düşük fatura ödeme imkanına sahip olacaklar. Bankanın sunduğu bu özel avantajlar, emekli müşterilerin maddi ihtiyaçlarını daha rahat bir şekilde karşılayabilmelerini sağlamayı hedefliyor. Denizbank'ın emekli müşterilere yönelik başlattığı kampanya ile ilgili detaylar, pek çok kişi tarafından merak ediliyor.

Denizbank Emeklilere Özel Kampanya Detayları

Enflasyonun etkisiyle çeşitli maddi zorluklarla karşı karşıya kalmakta olan emeklilerin yeni yılda zam beklentisi sürüyor. Emekli vatandaşlar, ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanırken bazı bankalar, emeklilere özel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Denizbank da sunduğu Emekli Bonus kredi kartı ile emeklilere özel avantajlar sağlayacak.

Emekli Bonus kredi kartı sahipleri, otomatik ödeme talimatı verilmiş olan faturalarda, %10’a varan indirimlerden faydalanabiliyorlar. Denizbank'ın özel kredi kartlarıyla otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilere, ilk fatura tahsilatında indirim uygulanmakta. Bu özel kampanyaya tüm emekli müşteriler katılabilmekte. Ancak indirim promosyonunu yalnızca ilk fatura için geçerli oluyor.

Emekli Bonus'un sunduğu indirim avantajı elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu ev telefonu,  internet ve TV faturaları için geçerli olacak. Bu faturalar için verilen otomatik ödeme talimatları ile indirimli fiyatlardan yararlanmak mümkün olacak. Ayrıca fatura ödemelerinin DenizKartım, MobilDeniz, Denizbank internet bankacılığı, Denizbank ATM ve Denizbank şubeleri üzerinden gerçekleştirilmesi de bekleniyor.

Denizbank’ın bu özel kampanyası, emekli müşterileri odağa almakta. Müşteriler, bu özel kampanya ile tüm faturalarda 20 TL'ye kadar varan indirim avantajlarından faydalanabilecekler.

Farklı Harcamalar İçin De Özel İndirim Uygulanacak

Emekli Bonus Kart eczane harcamaları için de kampanya sunuyor. Buna göre, 100 TL ve üzeri eczane masraflarında kişilere %10’a varan indirim fırsatları sunuluyor. Emeklilik ikramiyesi ile tiyatro ve sinema masraflarında da %10 tasarruf imkanı sunar. Bonus Kart sahipleri için kültürel etkinliklerle ilgili de kampanyalar düzenleniyor. Bu karta sahip olan emekli müşteriler, tiyatro ve sinema bileti alımlarında da %10’a varan indirimlerden yararlanabiliyorlar.

Bankanın sunduğu bu avantajlı kampanyalar, 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olacak. Bu imkanı değerlendirmek isteyen emekliler en yakın Denizbank şubesini giderek ya da bankanın web sitesini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi alabilirler.

15 Kas 2023 - 17:00 - Ekonomi