Öğrencilere Moral Ziyareti

İyi Parti İl yönetimi, Fatsa’da yaşanan KYK yurdundaki asansör olayının ardından öğrencilere moral ziyareti gerçekleştirdi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

Fatsa’da bir KYK yurdunda meydana gelen asansör olayının ardından Melikşah Murat Genç başkanlığındaki İyi Parti İl yönetimi yurdu ziyaret etti.

Konuyla alakalı İyi Parti İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada; “Yurt müdürümüzden bilgi aldık. Kendileri kaza olmadığını ve arıza olduğunu, bilirkişi raporunda asansörün sağlam olduğuna dair rapor tutulduğu tarafımıza beyan etmiştir. Aydın'da yaşanan can kaybından sonra Fatsa'da yaşanan bu olay, mutlaka en ince detayına kadar araştırılmalı, görevde ihmal, kusur varsa sorumlular tespit edilmelidir. Devletimize emanet edilen çocuklarımızın can güvenliği ve sağlıkları bizim için çok değerlidir. İlgili ve yetkili kişilerin görevlerini layıkıyla yapıp yapmadıklarının kontrolünü yapmak bizim asli görevlerimizdendir. Çocuklarımıza baskı yapılıp olayın örtbas edilmesine, yurt borcunuz bulunmaktadır diye gençlerimize mesaj atılıp sindirilmek istenmesine müsaade etmeyerek olayın takipçisi olacağımızı kamuoyumuza ve yetkililere duyuruyoruz.” denildi.

31 Eki 2023 - 22:00 Ordu/ Fatsa- Gündem

Muhabir  Soner Özdemir