Dumlupınarspor Gol Oldu Yağdı

Dumlupınarspor, evinde Kirazlimanıspor'u ağırladığı karşılaşmada etkileyici bir performans sergileyerek rakibini 6-1'lik skorla mağlup etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Dumlupınarspor, evinde Kirazlimanıspor'u ağırladığı karşılaşmada etkileyici bir performans sergileyerek rakibini 6-1'lik skorla mağlup etti. Dumlupınarspor, bu sonuçla ligdeki dördüncü galibiyetini elde etti ve başarılı çıkışını sürdürdü.

Dumlupınarspor Başkanı Av Onur Canbaz liderliğinde bu sezona iddialı bir ekip kurarak adından söz ettiriyor. Takım, sahada sergilediği güçlü performansla dikkat çekerken, bu seferki galibiyetini Fatsa Ek Saha'da elde etti.

Karşılaşmada Dumlupınarspor, Kirazlimanıspor karşısında etkileyici bir oyun ortaya koyarak 6 golle üstünlüğünü ilan etti. Bu farklı skorla kazanılan zafer, Dumlupınarspor'un hırslı ve başarılı oyununu bir kez daha ortaya koydu.

Bu sonuçla Dumlupınarspor, Başkan Av Onur Canbaz'ın liderliğinde güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı bir performans sergiliyor. Takımın bu sezonki performansı, taraftarlar arasında umut ve heyecan yaratırken, Dumlupınarspor'un gelecek maçlardaki performansı merakla bekleniyor.

29 Eki 2023 - 15:37 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun