Gözlerin Pasını Silen “Kara”

Ordulu voleybolcunun başarısı her geçen gün artarak devam ediyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Gözlerin Pasını Silen “Kara”
Gözlerin Pasını Silen “Kara”
Haber albümü için resme tıklayın

2004 doğumlu olan ve Ordu'nun son yıllarda çıkarttığı en önemli kadın voleybolcular arasında gösterilen Ceren Kara'nın yıldızı her geçen gün parlamaya devam ediyor.

52 Çamlıkspor Voleybol Kulübü'nün ardından Trabzon ekibi Bordo Mavi 61 takımı ile anlaşan 1.82 boyundaki başarılı smaçör, kulüpte 2. yılını geçiriyor.

Gözlerin Pasını Silen “Kara”

Bu sezon takımı ile Kadınlar Voleybol 2. Lig'inde şampiyonluk mücadelesi veren genç oyuncu, parkeye yansıttığı mücadele ve sergilediği performans ile büyük takdir topluyor.

2004 doğumlu oyuncu, öncelikli olarak takımı ile bu yıl şampiyonluğu hedeflediğini belirtirken, “ Şuan ligde iyi bir gidişatımız var. Bu iyi gidişatı sene sonuna kadar  bu şekilde devam ederek şampiyonluk ipini göğüsleyen ekip olmak istiyoruz. Takım içerisinde arkadaşlık ortamımızda üst düzey bu da parkeye daha iyi bir oyun ortaya koymamızı sağlıyor.” ifadelerini kullandı.Gözlerin Pasını Silen “Kara”
Gelecek hedeflerinden de bahseden Kara, “ Her zaman kendime yeni hedefler belirliyorum. Ancak şuanda ilk hedefim 1. Lig'de forma giymek. Kendime ilk hedef olarak bunu belirledim. Tabi bu hayalimi gerçekleştirdikten sonra yurt dışında da forma giymeyi istiyorum.” dedi.

26 Eki 2023 - 11:30 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun