Bizzat Teşekkür Etti

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, AK Parti Ordu Milletvekili Mahmut Özer’i makamında ziyaret edip Aybastı’ya olan destekleri için teşekkür etti.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Aybastı Belediye Başkanı Beytullah Geçtan, AK Parti Ordu Milletvekili ve BMM Millî Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı Mahmut Özer’i ziyaret etti.

“Projelerimiz İçin Taleplerimizi İlettik”

Ziyareti kapsamında Aybastı’da yapılan ve çalışmaları devam eden yatırımlarla ilgili konuşulup, yeni projeler değerlendirildi. Özer’in, Milli Eğitim Bakanlığı döneminde Aybastı’ya kazandırdığı 5 okul için bizzat teşekkür eden Geçtan, ziyaretine ilişkin sosyal medya hesabından şu paylaşımda bulundu:

“AK Parti Ordu Milletvekilimiz, önceki dönem Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret ederek ilçemizde yapılan ve çalışmaları devam eden yatırımlarımız ile ilgili bilgi paylaşımında bulunarak yapılmasını planladığımız projelerimiz için taleplerimizi ilettik.

İlçemiz, ilimiz ve ülkemize hizmet yolunda yoğun mesaileri arasında bizleri ağırlayan, Milli Eğitim Bakanlığı döneminde 5 okulun ilçemize kazandırılmasında büyük emekleri olan Sayın Prof. Dr. Mahmut Özer’e ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

18 Eki 2023 - 09:50 Ankara- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak