İşbirliği Protokolü İmzaladı

Akkuş Belediyesi ve Kızılelma Mahallesi Kültür ve Dayanışma Derneği, kültürel etkinliklerin artırılması amacıyla işbirliği protokolü imzaladı. Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Dernek Başkanı Ali Türker, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Akkuş Belediyesi ve Kızılelma Mahallesi Kültür ve Dayanışma Derneği, kültürel etkinliklerin daha da zenginleştirilmesi amacıyla işbirliği protokolü imzaladı.

İmza törenine katılan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci ve Dernek Başkanı Ali Türker, protokolün hayırlı olması temennisinde bulundular.

Protokol kapsamında, çeşitli etkinliklerin düzenlenmesi, kültürel faaliyetlerin artırılması ve mahalle sakinlerinin daha fazla bir araya gelmesi amaçlanıyor.

Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, "Kızılelma Mahallesi Kültür ve Dayanışma Derneği ile Belediyemizin sosyal ve kültürel etkinliklerin ortaklaşa yapılmasını kapsayan protokolü Dernek Başkanımız Ali Türker ile imzaladık. Projenin şimdiden mahallemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

İşbirliği Protokolü İmzaladı

15 Eki 2023 - 10:35 Ordu/ Akkuş- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu