SOGEP Projeleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı değerlendirme toplantısı yapıldı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Gökhan Melikoğlu, okul proje ekibiyle birlikte Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek’i makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yerel dinamikleri harekete geçirerek toplumun dezavantajlı kesimlerinin ekonomik ve sosyal hayata daha aktif katılmalarını sağlamak, istihdam edilebilirliği artırmak, sosyal girişimciliği ve yenilikçiliği desteklemek için açılan Sosyal Gelişmeyi Destekleme Programı (SOGEP) kapsamında Ordu TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin yaptığı hazırlıklar ve çalışmalar değerlendirildi.

Altınordu İlçe Milli Eğitim Müdürü Onur Bekyürek, “Okulumuzun proje çalışmaları alanında oldukça faal olduğunu görmekteyiz. Proje çalışmalarının, öğrencilerin sosyalleşmesine ve kişilik gelişimlerine katkısı yadsınamaz. Bu anlamda sizlerin yaptığı çalışmaları önemsiyor ve her zaman destekliyoruz. Okul müdürümüzü ve proje ekibinde yer alan öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

05 Eki 2023 - 20:00 Ordu/ Ordu- Eğitim

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu