İYİ Parti Liderine Özel Teşekkür

İYİ Parti Altınordu İlçe Başkanı Adnan Ateşoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile genel başkanları Sayın Meral Akşener, Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu, GİK Üyesi Rıdvan Yalçın, İl Başkanı Melikşah Murat Genç ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

İYİ Parti Altınordu İlçe Başkanı Adnan Ateşoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile genel başkanları Sayın Meral Akşener, Teşkilat Başkanı Buğra Kavuncu, GİK Üyesi Rıdvan Yalçın, İl Başkanı Melikşah Murat Genç ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ateşoğlu, kendisine Altınordu İlçe Başkanlığı görevini layık gördükleri için duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Hür ve Müstakil Seçimlere Hazırız

Ateşoğlu, açıklamasında İYİ Parti'nin "Hür ve Müstakil" bir şekilde seçimlere katılacağını ve Ordu ilinde halk nezdinde karşılığı olan adaylarla Belediye seçimlerinde başarılı olacaklarına inancını ifade etti. Türkiye genelinde İYİ Parti'nin kendi parti logosuyla seçimlere katılacak olmasının altını çizen Ateşoğlu, "Ordu ve Altınordu İYİ olacak." vurgusuyla partisinin hedefine odaklanmış durumda.

Belediye Seçimlerinde Başarı İnancı

Altınordu İlçe Başkanı, İYİ Parti'nin Ordu'da halkın güvenini kazanmış adaylarla Belediye seçimlerine katılacağına olan inancını dile getirerek, partisinin başarılı bir grafik çizmesi için çalışacaklarını ifade etti.

Halka Teşekkür

Ateşoğlu, son olarak Ordu'daki hemşehrilerine ve İYİ Parti ailesine teşekkür ederek, birlikte daha güçlü bir gelecek inşa etme arzusunu yineledi.

03 Eki 2023 - 17:30 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun