Ordulular Aralık Ayında Büyük Bir Buluşmaya Hazırlanıyor!

Yurt Dışı Ordulular Derneği, "Ordulular Gecesi" adlı büyük bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor. Bu etkinlik Aralık ayında gerçekleşecek ve ünlü sanatçıların da katılacağı özel bir program olacak. Dernek Başkanı Sefa Yüce, toplantıda etkinlik için çalışmalara başladıklarını ve sponsorlarla iletişimde olduklarını belirtti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Ordulular Aralık Ayında Büyük Bir Buluşmaya Hazırlanıyor!
Video için play'e tıklayın

Yurt Dışı Ordulular Derneği, büyük bir organizasyonla Orduluları bir araya getirmeyi planlıyor. Dernek Başkanı Sefa Yüce ve yönetimi, gerçekleştirdikleri bir toplantı ile " Ordulular Gecesi" programının ön çalışmasını gerçekleştirdi.

Aralık ayında düzenlenecek olan "Ordulular Gecesi," ünlü sanatçıların da katılacağı özel bir etkinlik olacak.

Yurt Dışı Ordulular Derneği Başkanı Sefa Yüce, organizasyonun detaylarına ilişkin şunları söyledi: "Aralık ayında yapmış olduğumuz genel kuruldan sonra yönetim olarak bazı şeyleri devraldıktan sonra biraz hızlı hareket edemedik ama şuandan itibaren biraz daha Ordulu hemşehrilerimizi memnun edecek aktiviteler yapmak zorunda olduğumuzu toplantımızda konuştuk. Bunun ilk ayağını da müsait bir yer bulduğumuzda Aralık ayında düşündüğümüz gecemiz ile startını vereceğiz."

Ordulular Aralık Ayında Büyük Bir Buluşmaya Hazırlanıyor!

“Ordulular Gecesi İçin Çalışmalar Başladı

Gece ile ilgili detayları açıklayan Başkan Yüce, "Gecemiz ile alakalı komitemizi oluşturduk hem sanatçılarımızı belirlemek için bir anket yaptık hem de değişik görevler yapacak arkadaşlarımızı belirledik. Sponsorlar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Devlet büyüklerimizden, siyasi büyüklerimizden, sponsorlarımızdan ve Ordulu derneğimize gönül veren hemşehrilerimizden gelecek destekler ile güzel bir gece yapacağımızın sinyalini buradan bütün yurtdışında yaşayan Ordululara bildirmek istiyorum. Güzel bir gece olacak. Bizi beklesinler bizi takip etmeye devam etsinler" dedi.

Gece Organizasyonu İçin Uygun Yer Bulunacak

Organizasyonun detaylarına ilişkin açıklamalar da geldi. Başkan Yüce, "İnşallah önümüzdeki ayın 15'inde gece ile alakalı somut olarak hem sanatçı ismini açıklayacağız hem de geceyi yapacağımız salonu açıklayacağız ve bu konuda da hızlı bir şekilde ilerleyip Kasım sonu veya Aralık ayının ilk haftası gibi geceyi yapmayı planlıyoruz. Fakat dediğimiz gibi sene sonları hep aktivitelerin, programların yoğun olduğu zamanlardır. Tek sıkıntımız müsait bir yer bulamamak. Bununla alakalı da komitedeki arkadaşlarımız sıkı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar" şeklinde konuştu.

“Ordulular Gecesi Büyük Bir Geceyle Sessizliğini Bozacak”

Başkan Yüce, "Bizim hemşehri derneği olarak herkese kapımız açık ve herkesten destek isteyeceğiz. Herkese yardım noktasında da kapımız açık hiç kimseye bir gocunmuşluğumuz yok. Onun için uzun süredir sessizliğini bozamayan Ordulular gecesi Aralık ayında yapacağı güzel büyük bir geceyle sessizliğini bozacak diyoruz” ifadelerini kullandı.

Yurt Dışı Ordulular Derneği, organizasyonu toplamda 2 binin üzerinde davetlinin katılmasını planlıyor.

18 Eyl 2023 - 14:19 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu