Spor Arenasından Siyaset Sahnesine

Orduspor Kadın Basketbol Takımı’nın eski Antrenörü Hakan Yiğit, İzmir’in Urla ilçe belediye başkanlığına aday adayı olduğunu duyurdu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Daha önce Orduspor başta olmak üzere Urla Belediyesi ve Bornova Beckerspor gibi takımları çalıştıran tecrübeli coach Hakan Yiğit, siyasete ısınıyor.

2019 yerel seçimlerinde de CHP’den Urla Belediye Başkan Aday Adayı olan Yiğit, 2024 yerle seçimlerinde de aday adaylığını duyurdu.

“Urla’ya hizmet en büyük hayalim”

Hakan Yiğit, Urla Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu şu sözlerle duyurdu; “Sevgili dostlarım, Kuruluş amacı ülkemizi çağdaş uygarlık seviyesine ulaştırmak olan, modern Türkiye'nin ekonomik, sosyal ve siyasal alanda gelişebilmesi için politikalar üreten, Cumhuriyet'i kuran ve devrimlerini gerçekleştiren Cumhuriyet Halk Partisinden, 31 mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde, Urla’mızın 101. kurtuluş gününü kutladığımız bu günde, Urla belediye başkanlığı için aday adayı olduğumu açıklamak istiyorum. Doğduğum, büyüdüğüm sevgili Urla’ma ve siz sevgili dostlarıma hizmet etmek en büyük hayalim. Çözüm üreten, güler yüzlü bir belediyecilik anlayışı ile çıktığım bu yolda beni yalnız bırakmayacağınızı biliyorum ve sevgilerimi sunuyorum. Dünyayı güzellik kurtaracak.”

Ordu Hayat/Tevfik Kul

14 Eyl 2023 - 10:22 - Spor

Mahreç  Tevfik Kul