Gözler Şampiyonlukta

Ordulu Teknik Direktör Telat Özden'in yönettiği Bölgesel Amatör Lig takımı Tire Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde çalışmalarına başladı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Ordulu Teknik Direktör Telat Özden’in çalıştırdığı Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tire Futbol Kulübü, yeni sezon öncesinde hazırlıklarına başladı. Telat Özden'in liderliğindeki ekip, yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturma ve başarılı bir performans sergileme hedefiyle çalışmalarına devam ediyor. Bu gelişme, kulübün gelecek sezon için stratejik planlamasının bir parçası olarak değerlendirilebilir. Taraftarlar, takımlarının yeni sezon öncesi hazırlıklarını heyecanla takip edecek ve başarılarını destekleyeceklerdir.

Yeni sezonda mutlak şampiyonluğu hedefleyen İzmir temsilcisi Tire Futbol Kulübü, gözünü şampiyonluğa dikti.

Ordulular çalıştırıyor

2023-2024 sezonu için vira bismillah diyen Tire Futbol Kulübü’nü Ordulu Teknik Direktör Telat Özden çalıştırıyor. Yardımcısı ise yine Ordu’dan İbrahim Yıldırım.

Tanıdık isimler var

Sarı Kırmızılı ekip, dış transferde ise Ordulu orta saha futbolcuları Mustafa Bayhan ve Emre Usta’yı kadrosuna kattı. Yine daha önce Ordu takımlarında şans bulan Gökhan Açıkgöz, Tevfik Doğukan Pala, Arda Saltan, Akın Karaaslan, Fatih Özçelik ve Mehmet Seçme ile sözleşme imzaladı.

Yeni sezon hazırlıklarına başladıklarını aktaran tecrübeli çalıştırıcı, hedeflerinin şampiyon olarak 3.Lig’e çıkmak olduğunu dile getirdi.

Ordu Hayat/Tevfik Kul

04 Ağu 2023 - 17:25 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Sibel Yılmaz