SPOR
Giriş Tarihi : 11-05-2021 23:59   Güncelleme : 11-05-2021 23:59

11 OYUNCUNUN SÖZLEŞMESİ BİTTİ

11 OYUNCUNUN SÖZLEŞMESİ BİTTİ

Misli.com 3.Lig 4.Grup'ta yer aldığı sezonda şampiyonluk ve Play-Off hedeflerinin gerisinde kalarak yeni sezon planlamasına başlayacak olan 52 Orduspor Futbol Kulübü'nde 31 Mayıs 2021 tarihi itibariyle 11 oyuncunun sözleşmesi sona erecek.

Sezon başında Teknik Direktör Sinan Bayraktar'ın raporuna göre bir kadro oluşturan 52 Orduspor'da bazı oyuncularla 2'şer yıllık sözleşme imzalanırken, bazı oyuncular ise kiralık ya da 1 yıllık sözleşmelerle kadroya katılmıştı.

Son karar hocanın

2020-2021 sezonunda başarılı olamayan Mor Beyaz Yeşilli ekipte yeni sezon planlaması için 2 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçimli olağan kongre beklenirken, futbolcularla alakalı son kararı da takımın başına gelecek teknik direktörün vereceği belirtildi.

7 futbolcu ile sözleşme bitti

Sezon başında Teknik Direktör Sinan Bayraktar'ın raporun doğrultusunda kadroya dahil edilen Eşref Korkmazoğlu, Hakan Doğru, Sebahattin Usta, , Halil İbrahim Pekşen, Gökhan Özer'in sözleşmeleri 1 yıllık olduğu için 31 Mayıs'tan sonra takımla bağları kopuyor. Devre arasında anlaşılan Ali Kemal Başaran'ın da sözleşmesi bitti. 

5 oyuncu kiralıktı

Ayrıca Medipol Başakşehir'den kiralık olarak kadroya katılan Yusuf Avcılar ile Keçiörengücü'nden kiralanan Yavuz Alemdar, Taha Ayan, Eyüp Poyraz, Hasan Genç de 31 Mayıs itibariyle Ankara temsilcisine geri dönecek.

16'sının sözleşmesi devam ediyor

Ordu temsilcisinde Gökhan Berkay Yıldız, Cantuğ Temel, Batuhan Bahtiyar, Efe Kağan Kayahan, Batuhan Aktaş, Berat Çelebi, Emre Bayrak, Hakan Yüce, Emrullah Sarıhasanoğlu, Erce Güngör, Gökhan Erdöl, Gürkan Arslan, Muhammed Emin Balcılar, Oğuzhan Birben, Şükrü Kaan Kılıçaslan, Ömer İmamoğlu ile olan sözleşmeler ise devam ediyor.

52 Orduspor Futbol Kulübü'nde yeni teknik heyetin sözleşmesi sona eren oyunculara yeni teklifler verebileceği öğrenildi. Mor Beyaz Yeşillilerde sözleşmesi devam eden birçok oyuncuyla da yollar ayrılacak.

Öte yandan Ordu ekibi, eksik olan bölgelere ise takviyeler gerçekleştirecek. 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün şampiyon olacak bir kadro kurmayı planladığı bildirildi.

Haber merkezi