GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-07-2021 17:49   Güncelleme : 29-07-2021 17:49

10 bin nüfusu ilgilendiren yol tamamlandı

10 bin nüfusu ilgilendiren yol tamamlandı

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, yaklaşık 10 bin nüfuslu yerleşim yeri olan Altınordu ilçesi Eskipazar Mahallesi’nde tamamlanan sıcak asfalt çalışmasını inceledi.

Altınordu ilçesinin ilk kuruluş yeri olarak bilinen Eskipazar Mahallesi Başkan Güler’in öncülüğünde sıcak asfalta kavuştu. Yıllarca asfaltlanmayı bekleyen Sivil Savunma Köprüsü’nden başlayarak yeni Altınordu Otobüs Terminali, Eskipazar TOKİ konutları ile Memurkent 2 ve 3. Etaba ulaşan güzergâh, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sayesinde asfaltla buluştu. Kabadüz, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy ve Mesudiye istikametinden gelerek yeni Otobüs Terminali’ne ulaşmak isteyen araçlara da alternatif güzergâh oluşturacak bu yol, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun mesaisi ile kısa sürede tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesinin kendi asfalt plenti, taş ocağı ve iş makineleriyle üst kalitede vatandaşlara hizmet verdiklerini söyleyen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Zamana karşı bir yarış içerisindeyiz. Gecenin bu vaktinde dur durak bilmeden çalışmalarımızı da inceliyoruz. Eskipazar Altınordu ilçemizin ilk yerleşim merkezi. Buradaki çalışmalar bizi oldukça mutlu ediyor” dedi.

Haber merkezi