ZABITA DENETİMİ ARTIRDI

ZABITA DENETİMİ ARTIRDI
ZABITA DENETİMİ ARTIRDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe genelinde bulunan esnaf ve pazar yerlerinde düzenli olarak maske ile sosyal mesafe denetimleri gerçekleştiriyor.

Altınordu Belediyesi Zabıta ekipleri her haftanın belirli günlerinde düzenli olarak kurulan Pazarlarda sıkı denetimlerine devam ediyor. Ekipler ilk olarak, pazarcı esnafı ve pazara gelen vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen kuralları ile ilgili bilgilendirmelerde bulunuyor. Daha sonra, pazar yerine girişte ateşleri ölçülen vatandaşlar kontrollü bir şekilde pazara alınıyor. 

Altınordu Belediyesi Zabıta ekiplerinin özverili çalışmalarını takdirle karşılayan esnaf ve vatandaşlar uygulamadan ve denetimlerden memnun olduklarını ifade ettiler.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, denetimlerin sürdüğünü hatırlatarak; "Bugüne kadar alınan tedbirlere hassasiyetle uyan hemşehrilerimize sabırları, dikkat ve özenleri için teşekkür ediyorum. Salgınla mücadelemizin başarıyla sonlanıncaya kadar hemşehrilerimize maske, mesafe ve hijyen kurallarına hem kendi sağlıkları hem de toplum sağlığını korumak adına uymaya devam etmelerinin hayati öneme sahip olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum." dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 yaş üstü aşılanıyor!
90 yaş üstü aşılanıyor!
CKD’den “Su Bilinci Kampanyası”
CKD’den “Su Bilinci Kampanyası”