Advert

YOL SEFERBERLİĞİ!

YOL SEFERBERLİĞİ!
YOL SEFERBERLİĞİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in başlattığı asfalt hamlesi kapsamında Ulubey'in 6.7 kilometre uzunluğundaki Çatallı, Yenimahalle, Sayaca grup yolu sıcak asfaltla buluştu.

Başkan Güler, Ulubey ilçesinde 3 mahalleye hizmet verecek güzergahta, sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığını söyledi.

Ulubey ilçesini asfalt ve beton yollarla buluşturmaya devam ettiklerini belirten Başkan Güler, “6,7 kilometre uzunluğundaki, Çatallı, Yenimahalle, Sayaca grup yolunu sıcak asfalta kavuşturduk. Burası Ulubey ilçemiz için önemli güzergâhlardan birisiydi. Yine Devlet Hastanesi yolu olarak bilinen Karakoca Caddemizi de sıcak asfalta kavuşturduk. Uzunmahmut, Başçardak ve Ören mahallelerini kapsayan 6 kilometre uzunluğundaki grup yolu ile Yukarı Kızılen, Şekeroluk Mahallelerini kapsayan güzergahı da emisyon asfaltla buluşturduk. Ayrıca ilçe merkezindeki Afet konutlarını da sıcak asfalta kavuşturacağız. Ulubey ilçemize hayırlı olsun." dedi.  

Türkcan'dan teşekkür

Ulubey Belediye Başkanı İsa Türkcan ise ilçe genelinde yapılan çalışmalar nedeniyle Başkan Güler’e teşekkür etti. Türkcan açıklamasında, “Düşünen, Üreten ve Yarışan Ordu’nun mimarı, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in destekleriyle ilçemizdeki grup yollarını sıcak asfalt ile buluşturup, ana yollarımızı kalite standardı yüksek, konforlu bir hale getiriyoruz. İlçemize verdiği desteklerden dolayı, kendilerine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum." diye konuştu.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV