Advert

"YETTİK GARİ"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Dünya Doğal Hayatı Koruma Vakfı'nın (WWF) düzenlediği Tek Dünya Kentleri Yarışması'nda Türkiye şampiyonu olan Denizli Büyükşehir Belediyesi, dünyanın önde gelen 58 kenti arasında şampiyon olmak için mücadele veriyor. İnternet üzerinden yapılan oylamada alınacak en çok oy ile şampiyonun belirleneceği yarışma için Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne destek yağıyor.

Denizli Büyükşehir Belediyesi sosyal medyada yarışma için 'Kankalar uyuya mı kaldınız? Bir destek atın... : )' paylaşımı yaptı. Büyükşehir Belediyesinin esprili destek çağrısına Bursa, Samsun, Gaziantep, Kocaeli, Ordu ve Kayseri büyükşehir belediyelerinde destek geldi.

"Öhö öhö biz de buradayız"

Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin paylaşımında, "Yettik gari : ) Payitaht Bursa'dan Denizli'mize selamlar" ifadesi kullanıldı. Samsun Büyükşehir Belediyesi, "Öhö öhö biz de buradayız. Oylar tabi ki size", Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, "Bilirsin her zaman sürdürülebilirliğin yanındayız", Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, "Biz gücümüzü her zaman birbirimizden alırız. Desteğimiz sizinle", Ordu Büyükşehir Belediyesi, "Yettik gari", Kayseri Büyükşehir Belediyesi, "Desteğimiz sizinle" ifadeleriyle Denizli Büyükşehir Belediyesi'ne destek verdi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV