“YETER, SÖZ MİLLETİN” DEDİLER

“YETER, SÖZ MİLLETİN” DEDİLER
“YETER, SÖZ MİLLETİN” DEDİLER Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Bağımsız Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Demokrat Parti’ye katılırken, partinin il teşkilatı da yeniden oluşturuldu.

MHP’den ihraç edilen Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Demokrat Parti’ye katıldı. Enginyurt’un rozetini, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, “iktidar yürüyüşümüze hoşgeldin” diyerek taktı.

“Türk milliyetçiliğinden vazgeçmeden”

Enginyurt’un demokrat Parti’ye katılması ile birlikte, Ordu İl Başkanlığına ve Altınordu İlçe Başkanlığına da atama yapıldı. Demokrat Parti Ordu İl Başkanı Dr. Selçuk Yücesan oldu. Yücesan, “Türk Milliyetçiliği'nden vazgeçmeden, Milletimin her kesiminin yaşadığı dertleri, sıkıntıları dile getirerek, çözüm önerilerine katkı sunarak, Ülkeme ve Milletime dışardan yönelen ve yönelecek olan her tehdite iktidarda kim olduğuna bakmadan doğru hamleler üzere koşulsuz yanında durarak, daha iyisini, daha güzelini gerçekleştirmek üzere, eksik bırakılanları, ihmal edilenleri tamamlamak üzere Demokrat Parti'nin İktidar Yürüyüşüne destek vermek için, Demokrat Parti çatısı altında arkadaşlarımla birlikte görev ifa etmeye çalışacağım” dedi.

“İktidar yürüyüşü”

Demokrat Parti Altınordu İlçe Başkanlığına atanan iş insanı Ertuğrul Koç da, “beni bu görevine layık görüp onure eden başta Sayın Genel Başkanım Gültekin Uysal beyefendiye, DP Ordu Milletvekilim Sayın Cemal Enginyurt beyefendiye ve Demokrat Parti ailesine çok teşekkür eder, saygılarımı sunarım. İktidar yürüyüşümüz hayırlı olsun” dedi. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Aşı sırası 75 yaş üstünde
Son dakika transferi!
Son dakika transferi!