Advert

YENİ MÜDÜRLERE SEMİNER!

YENİ MÜDÜRLERE SEMİNER!
YENİ MÜDÜRLERE SEMİNER! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu'nun yöneticilik vizyonu ve kurum kültürü konulu ilk dersi ile başlayan seminere ilimiz 19 ilçede ilk defa göreve başlayan Okul/Kurum Müdürleri ve Müdür Yardımcıları katıldı.

Yöneticilik vizyonu ve kurum kültürü konulu sunum ile kapsamında okul ve kurum müdürlerine hitap ederek,  görüşlerini belirten Vargeloğlu, İlimizde Eğitim Alanında Yaşanan Gelişmeler, Projeler, Mesai Saatlerine Uyma, Tasarruf Tedbirleri, Okullarda Meydana Gelen Olaylarda Kriz Yönetimi, Kurum Kültüründe Kurumsal Değerin Yeri konularında önemli açıklamalarda bulundu.

Müdür ve Müdür Yardımcılarına yönelik yapılan seminerde eğitimci mesleğinin özveri isteyen bir meslek olduğunu dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, "Amacımız ilimizde bulunan öğrencilerimizi iyi insan olarak geleceğe taşımaktır. Bu yolculukta sizlerin büyük gayret sarf ettiğinizi biliyoruz. Eğitim Kenti Ordumuzun çocukları ve gençleri, sizler gibi liyakatli, ekip çalışmasına yatkın, iletişimi güçlü ve sorumluluk sahibi yöneticilerimizin gayretli çalışmalarıyla geleceğe her daim umutla bakacak. Bunun için sizleri tebrik ediyorum. Birlikte çok güzel işler başaracağımıza inanıyorum. Bu seminerlerde sizlerle olmamızın amacı ilimizdeki eğitim koşumuzda hep beraber koşmak ve beraber istişare halinde olmanın önemine bir kez daha varmaktır." dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV