Advert

Yeni Mahalle yenileniyor

Yeni Mahalle yenileniyor
Yeni Mahalle yenileniyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Yeni Mahalle, Altınordu Belediyesi tarafından sokak sokak, cadde cadde yapılan çalışmalarla adı gibi yenileniyor. Yetersiz altyapı nedeniyle her yağışta su taşkını yaşanan, bölge esnafının ve vatandaşların yıllardır çözülmesini beklediği sorunlar yapılan hummalı çalışmalarla çözüme kavuşuyor.

Altınordu Belediyesi’nin titiz ve özverili çalışmaları ile Alparslan Türkeş Caddesi, Tıflı Caddesi, 317, 318, 319 ve 320 No’lu sokaklar tamamlanan altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalt konforuna kavuştu. Şehrin birçok noktasında devam eden alt yapı ve üst yapı çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, yılların sorunlarına bir bir neşter vurduklarını ve sorunlara kalıcı çözümler ürettiklerini söyledi.

Yeni Mahallede altyapıyı cadde cadde, sokak sokak yenilediklerini aktaran Başkan Tören, “Modern, standardı yüksek, konforlu bir şehir anlayışımız ve yaşadığımız iklim değişiklikleri bize sağlam ve kalıcı bir altyapıyı şart koşuyor. Yaptığımız çalışmalarda günü değil geleceği kurtaracak planlamalar yapıyoruz. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI