Advert

YENİ KİMLİK KARTI BAŞVURULARINA YOĞUN İLGİ!

YENİ KİMLİK KARTI BAŞVURULARINA YOĞUN İLGİ!
YENİ KİMLİK KARTI BAŞVURULARINA YOĞUN İLGİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde 2020 yılı Ağustos ayı döneminde toplam 6 bin 792 Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı iş ve işlemi gerçekleştirildi.

İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü'nde Ağustos ayında en çok yapılan işlemlerin başında T.C kimlik kartları ilk sırada yer aldı. Ağustos ayı boyunca Altınordu ilçesinde bin 479 T.C kimlik kartı iş ve işlemi yapılırken, Fatsa'da bin 93 ve Ünye'de ise bin 3 T.C kimlik kartı iş ve işlemi yapıldı. Diğer ilçelerle birlikte Ordu'da toplam; 6 bin 792 Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı iş ve işlemi gerçekleştirildi.

Adres beyanına da başvuru yüksek

Bu dönem süresinde nüfus ve vatandaşlık müdürlüklerinde en çok yapılan ikinci işlem ise adres beyanı oldu. Ordu'da Ağustos ayında toplam; 4 bin 778 adres beyanı işlemi yapıldı. Nüfus ve vatandaşlık müdürlüklerinde en çok yapılan üçüncü işlem ise yerleşim yeri belgesi işlemleri olurken, toplam; 3 bin 206 yerleşim yeri belgesi işlemi yapıldı.

Nüfus ve vatandaşlık müdürlüklerinde en çok yapılan dördüncü işlem ise nüfus kayıt örneği işlemleri oldu. Ağustos ayında toplam; 2 bin 911 nüfus kayıt örneği işlemi gerçekleştirildi.

Ağustos ayında nüfus ve vatandaşlık müdürlüklerinde en çok yapılan beşinci işlem ise sürücü belgesi başvurusu işlemleri olurken, bu dönem süresinde toplam; bin 615 sürücü belgesi başvurusu yapıldı.

Ordu Hayat/Seran Eren Şensoy 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV