Advert

Yeni duraklar hükümlülerden!

Yeni duraklar hükümlülerden!
Yeni duraklar hükümlülerden! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğünde yatan hükümlüler tarafından yapılan 57 durak Altınordu, Korgan, Ünye ve Fatsa ilçelerine yerleştirildi.

 

Yükümlüleri sosyal hayata kazandırmak ve onların yeni meslek edinmelerini sağlamak amacıyla Ordu Büyükşehir Belediyesi ile Adalet Bakanlığı Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü arasında imzalanan “Hükümlüleri Sosyal Hayata Kazandırma” protokolü kapsamında 1.500 adet durak il genelinde ihtiyaç duyulan noktalara yerleştirilmeye devam ediliyor.

Büyükşehir Belediyesi ekiplerince yükümlüler tarafından yapılan duraklardan 57’sinin Altınordu, Korgan, Ünye ve Fatsa ilçelerinde alt yapısı oluşturulan noktalara montajı yapıldı. Büyükşehir Belediyesi ekipleri diğer ilçelerde de belirlenen noktaların alt yapısını oluşturduktan sonra durak montaj işlerine devam edecek.

Yükümlülerce yapılan durakların montajının yapılmaya başlandığını söyleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, “Hükümlülerimize istihdam oluşturmak ve onları sosyal hayata kazandırmak için Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü ile bir protokol imzaladık. Bu protokole göre yükümlülerimize yeni meslek edinmeleri amacıyla Ordu E Tipi Kapalı Açık Ceza İnfaz İş Yurdu Müdürlüğü ile iş birliği sağladık. İş birliği protokolü çerçevesinde ilk etapta 1.500 adet durak siparişi vermiştik. Şu an için 57 adet durağımızı teslim aldık ve belirlenen ilçelere montajını ekiplerimiz tarafından gerçekleştirildi.” dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI