VATANDAŞLAR BELEDİYEYE SESLENDİ!

VATANDAŞLAR BELEDİYEYE SESLENDİ!
VATANDAŞLAR BELEDİYEYE SESLENDİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu'da vatandaşlar şehrin bazı noktalarında yakışmayan görüntüler olduğunu ve bu görüntülerin ilgili belediye tarafından kaldırılmasını istedi.

Gazetemize ulaşan vatandaşlar, Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi'nden şunları talep etti; "Çeşitli vesilelerle bu sütunlardan sesimizi duyurmaya çalışmaktayız. Yine bir hizmetiniz için sizlere seslenmek istiyoruz. Şehrimizin giriş noktası olan Taşbaşı Mahallesi girişindeki kaldırım üstündeki anlamsız top mermisi gibi engeller mahallemize hiç yakışmamaktadır. Bu çirkin görüntünün daha medeni daha estetik görüntüye kavuşturulmasını rica ediyoruz.

Ayrıca aynı noktada şehre giriş ve çıkışı ayıran küçük adacık üzerindeki yarısı çürüdüğü için kesilen elma ağacının yerine bir Mimoza veya Erguvan ağacı dikilmesinin şehrin girişine çok farklı bir güzellik sergileyeceğini ifade etmek istiyoruz. Yine geri planda bulunan Asya kuaför önü yeşil alana da  mimoza veya erguvan dikilmesi şehrimizin bu köşesini daha da anlamlaştıracaktır.

Buna ilaveten Taşbaşı Mahallesi Sıtkı Can Caddesi başında oluşmuş yol bozulması ve çevreye savrulmuş taşlar hiç hoş görüntü sergilemediği gibi, mevcut çukurda her gün araç trafiği  nedeniyle büyümekte, zaman zaman da araç lastiklerinin yayaya  zarar verecek şekilde bu taşları sağa sola fırlatması sıkıntı yaratmaktadır. Bundan önceki taleplerimizi karşılayan belediyelerimize bu haklı talebimizi de yerine getireceklerine olan inancımızı ifade ederken mahallemiz adına şimdiden çok teşekkür ediyor ve bekliyoruz."

Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
90 PERSONEL ALINACAK
90 PERSONEL ALINACAK
Uğur Mumcu unutulmadı
Uğur Mumcu unutulmadı