VALİ SONEL’DEN YENİ ZİYARETLER

VALİ SONEL’DEN YENİ ZİYARETLER
VALİ SONEL’DEN YENİ ZİYARETLER Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Vali Tuncay Sonel, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışmalarını, hizmetlerini, yatırım ve projelerini yerinde görmek ve bilgi almak amacıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerini sürdürüyor.

Vali Tuncay Sonel, kurum ziyaretlerine, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığını ziyaret ederek başladı. Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) hizmet binası önünde YİKOB’dan sorumlu Vali Yardımcısı Bayram Gale ve Şube Müdürleri tarafından karşılanan Vali Tuncay Sonel, YİKOB’a bağlı birimleri gezerek, personellerle tanıştı ve kurum personellerine çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Vali Sonel daha sonra, kamu yatırımları ve hizmetlerinin etkin yapılması, izlenmesi ve koordinasyonunu sağlamakla görevli olan YİKOB ’un çalışmaları hakkında YİKOB’dan sorumlu Vali Yardımcısı Bayram Gale ile Şube Müdürlerinden kurumun mali yapısı, devam eden iş ve yatırımlarla ilgili brifing aldı.

Vali Tuncay Sonel, YİKOB ile aynı binada hizmet veren İl Göç İdaresi, İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü, Bilim Sanayi ve Teknoloji  Müdürlüğünü de ziyaret ederek, çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Görevli personellere başarı dileğinde bulundu.

Vali Sonel, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne de bir ziyaret gerçekleştirdi. İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Yusuf Mercan ile Altınordu Nüfus İlçe Müdürü Emine Kurucu tarafından karşılanan Vali Sonel, Müdürlük bünyesindeki büroları gezerek incelemelerde bulundu.

Nüfus Müdürlüğü personeline, çalışmalarında kolaylıklar dileyen Vali Sonel, işleri için Nüfus Müdürlüğüne gelen vatandaşlarla da  sohbette bulundu. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!