Advert

VALİ OKUL, BELEDİYECİLER LUNAPARK DERDİNDE!

VALİ OKUL, BELEDİYECİLER LUNAPARK DERDİNDE!
VALİ OKUL, BELEDİYECİLER LUNAPARK DERDİNDE! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu’da okul sıkıntısı pandemi sürecinde daha da hissedilirken, Vali Tuncay Sonel, yeni okul binaları kazandırmak için temaslarını sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesinde ise lunaparka yer bulmak için hummalı bir çalışma var.

Bina yetersizliği nedeniyle Ordu’da tekli öğretime geçilemezken, Vali Tuncay Sonel bu eksikliği gidermek için yoğun çaba harcıyor. Göreve başlayalı daha 3 ay olmasına rağmen 3 hayırseverden 3 okul binası sözünü alan, birisi ile protokolü de imzalayan Ordu Valisi Tuncay Sonel, önümüzdeki yıl bu okul binası eksikliğini gidermenin peşinde.

Dertleri lunapark

Ordu Büyükşehir Belediyesi’nde ise bırakın arsa üretmeyi, Vali Tuncay Sonel’in okul sıkıntısını giderme arayışına destek olmayı, bir lunapark sevdası almış başını gidiyor. Daha önce Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’den habersiz olarak Ordu Lisesi karşısındaki boş alana yapılmak üzere 4,5 yıllığına açılan ihale tepkiler üzerine son anda iptal edilirken, şimdi ise yeni yer arayışı sürüyor.

Çevreciler ve sivil toplum kuruluşları, Ordu’nun lunapark gibi bir ihtiyacı olmamasına karşın bazı kişilerce inatla lunapark için yer aranmasına tepki göstererek, Başkan Hilmi Güler’den bu konuya dur demesini ve Ordu’nun gerçek ihtiyaçları üzerinde durulmasını istiyorlar. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GERÇEK REKORTMENLER!
GERÇEK REKORTMENLER!
GÜNDE 5 GRAM İYOT
GÜNDE 5 GRAM İYOT