Advert

TÜRK İTFAİYESİ 306 YAŞINDA

TÜRK İTFAİYESİ 306 YAŞINDA
TÜRK İTFAİYESİ 306 YAŞINDA Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Türk İtfaiye Teşkilatının kuruluşunun 306. yıldönümü ve İtfaiyeciler Haftası kapsamında Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı istasyonlarda araçlar ile şehir turu atıldı.

İtfaiye Haftası kapsamında İtfaiye Dairesi Başkanı Yusuf Çınkıl ve şube müdürleri de Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’i de ziyaret etti. Başkan Güler, Büyükşehir Belediyesi İtfaiye teşkilatının alanında daha da iyi olması için gereken desteğin sağlanacağını söyledi.

Onurlu bir meslek

Vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için gayretli çalışmalar yürüttüklerini belirten İtfaiye Dairesi Başkanı Yusuf Çınkıl; “Onurlu bir mesleğin mensubu olmaktan son derece mutluyuz. Ordu ve ülkemizdeki tüm vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği için gece gündüz demeden çalışmaya gayret ediyoruz” dedi.

Her yerde varlar

Elazığ depreminde 2.5 yaşındaki Yüsra Yıldız’ı enkaz altından çıkaran, Giresun’un Bulacak ilçesinde kayıp İkranur’un bulunmasını sağlayan, Trabzon ve Giresun’daki sel felaketlerinde arama kurtarma faaliyetlerinde aranılan bir ekip haline gelen Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye teşkilatı, son bir yılda 948 yangın, 102 trafik kazası, 730 kurtarma, 1216 diğer olaylar olmak üzere toplam 2 bin 996 olaya müdahale etti. Haber merkezi

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV