TURİZMİN YENİ GÖZDESİ AKTAŞ PLAJ!

TURİZMİN YENİ GÖZDESİ AKTAŞ PLAJ!
TURİZMİN YENİ GÖZDESİ AKTAŞ PLAJ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu’da kıyı turizminde önemli bir destinasyon alanı oluşturmak için Büyükşehir Belediyesi tarafından ihtiyaca cevap verecek şekilde yeniden projelendirilen Aktaş Plajı’nda çalışmalar aralıksız sürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Etüt ve Projeler Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen Perşembe İlçesi Aktaş Plajı Restoran Projesi kapsamında vatandaşların yoğun olarak kullandığı, doğası ve özgün kimliğiyle büyük bir potansiyeli içinde barındıran Aktaş Plajı, kullanım ihtiyacına göre yenilenecek ve modern bir restoran projesi hayata geçirilecek.

"Perşembe'nin cazibesi artacak"

Proje ile Perşembe ilçesinde yıllardır özlemle beklenen bir yatırımın hayat bulacağını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, vatandaşların ihtiyacına cevap verecek projede her şeyin düşünüldüğüne dikkat çekerek; "Proje kapsamında toplam 283 m² tek katlı ahşap konstrüksiyon sistemle yapılan bir restoran projesi hayata geçirilecek. İçerisinde kapalı ve yarı açık yemek yeme alanları, bir adet orta şömineli kış bahçesi, açık alanda bir adet klasik ateş şöminesi, çocuk oyun odası, bir adet sahne alanı, bay-bayan WC’ler, bir adet engelli WC, 1 adet bebek bakım odası, mutfak bölümü, 2 adet depolama alanı, personel WC ve hazırlık odaları yer alan restoran, ilçedeki önemli bir eksikliği giderecek. Çalışmalar kapsamında restoranın temel imalatı tamamlandı, temel iç dolgusuna başlandı. Taş duvar imalatı tamamlandı. Saha dolgu ve reglaj çalışmaları devam ediyor. Perşembe’nin cazibesi bu projeyle daha da artacak." dedi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!