Advert

TRABZON’DA DEMİR ALİ İÇİN UMUT DÜKKANI AÇILDI

TRABZON’DA DEMİR ALİ İÇİN UMUT DÜKKANI AÇILDI
TRABZON’DA DEMİR ALİ İÇİN UMUT DÜKKANI AÇILDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ailesiyle birlikte Ordu’da yaşayan Trabzonlu 1,5 yaşındaki SMA hastası Demir Ali için başlatılan seferberlik devam ediyor. Trabzon'un Ortahisar ilçesi Uzunsokak bölgesinde faaliyete geçen Umut Dükkanı'nın açılışına Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Milliyetçi Hareket Partisi Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım ve davetliler katıldı. 

Tedaviyi gerçekleştirmek için gerekli 21 Milyon TL’yi toplayabilmek için 5 ay gibi bir zaman kaldığı belirtilirken, yarıdan fazlasının toplandığı, geri kalan miktarın toplanması için katkı yapacak bu kermesin de 15 gün açık kalacağı ve Trabzon’daki vatandaşlardan destek beklendiği belirtildi. 

Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç “Önemli bir sosyal sorumluluk projesi. Bir canın hayatını sürdürebilmesi için bir adım. Çok pahalı bir tedavi olduğu için böyle bir dayanışma ile yürütülebilir düşüncesiyle bir adım attık. Kalan parayı da toparlayıp, sağlıklı bir şekilde yavrumuzu belediyemizde ağırlayacağız. İşadamlarımıza çağrı yaptık sağ olsunlar destek oldular geri kalan iş adamlarımıza da buradan çağrı yapıyoruz. Yarıyı atlattık umarım geri kalanı da toplayacağız.” Dedi. Haber merkezi 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şahin'den Genç'e teşekkür ziyaret
Şahin'den Genç'e teşekkür ziyaret
LİDERLİĞE 'TİRYAKİ'!
LİDERLİĞE 'TİRYAKİ'!