Advert

TIRAŞLAR DEMİR ALİ İÇİN!

TIRAŞLAR DEMİR ALİ İÇİN!
TIRAŞLAR DEMİR ALİ İÇİN! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

SMA Tip-1 hastası Demir Ali bebeğin ABD'deki tedavisi için yardımlar giderek büyüyor. Son olarak Düz Mahalle Ünal Erkek Kuaförü sahibi Ünal Bozdağ, SMA hastası minik Demir Ali'ye yardım için 9 Ekim 2020 Cuma günü yapılan tıraşlardan elde edilen tüm geliri bağışlayacaklarını söyledi.

SMA hastası olan 1,5 yaşındaki Demir Ali, yaşıtları gibi ayakta durabilmesi için restoran işletmelerinden temizlikçilere, balıkçılardan esnaflara kadar herkes elini taşlın altına koymaya devam ediyor.

Son olarak da Düz Mahalle Ünal Erkek Kuaförü sahibi Ünal Bozdağ, Demir Ali için bir günlük kazancın tamamını bağışlayacaklarını dile getirdi.

Tıraşları Demir Ali'ye katkı verebilmek için yapacaklarını söyleyen Ünal Bozdağ, herkesi 9 Ekim2020 Cuma günü tıraş olmaya beklediğini kaydetti.

"Sizleri de tıraşa bekliyoruz"

Bozdağ, sözlerine şöyle devam etti; "Düz Mahalle Ünal Erkek Kuaförü olarak işyerimizin 9 Ekim 2020 Cuma günkü tüm kazancını SMA hastası Demir Ali'ye bağışlayacağız. Demir Ali'yi yaşatmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Masrafları filan düşmeden çalışanlarımızla beraber 3 kişi o günkü tüm gelirlerimizi Demir Ali'ye bağışlayacağız. O gün ne kazanırsak Demir Ali'nin olacak. Demir Ali'ye katkı vermek istiyorsanız sizleri de kuaförümüze tıraşa bekliyoruz. Eğer günlük kazancım 300 lira ise Cuma günü 500 lira olursa Demir Alimizin yüzü güler. Sadece Demir Ali'ye destek olmak için Cuma günü tıraşa gelecek olanlar var. Berber olarak bu işi ben başlatayım. İnşallah devamı da gelir. Yeter ki Demir Ali'nin yürüdüğünü görelim."

Ünal Erkek Kuaförü sahibi Ünal Bozdağ, bu kampanyayı Demir Ali için düzenlediklerini belirterek, diğer erkek kuaförlerine de seslenip, herkesi Demir Ali'nin yaşaması için fedakarlığa davet etti.

Ordu'da 300 tane berber olduğunu aktaran Bozdağ, berberler olarak bu şekilde bir kampanya düzenlenmesi halinde Demir Ali'nin yüzünü gülmesine katkı sunulmuş olacağını ifade etti.

Ordu Hayat/Yılmaz Ülgü (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV