Temizlik timi her yerde

Temizlik timi her yerde
Temizlik timi her yerde Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Altınordu Belediyesi “Temizlik Timi” gece ve gündüz fedakârca çalışarak Altınordulu’ların pandemi sürecinde ortak kullanım alanlarından virüs kapmasının önüne geçiyor. Pandemi öncesinde de var olan temizlik hassasiyeti salgınla birlikte artarak devam etti. Toplum sağlığının korunması adına ekipler cadde ve sokakları önce süpürüyor, ardından ise doğaya zarar vermeyen özel solüsyonlarla yıkıyor.

Caddeler ve sokaklar pırıl pırıl olurken vatandaşlarda yapılan çalışmalardan memnun. Pandemi sürecinin başından bu yana Altınordu Belediyesi’nin etkin bir hijyen çalışması yürüttüğünü aktaran muhtarlar ve vatandaşlar çalışmalar dolayısıyla Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e teşekkürlerini ilettiler.

Yapılan Çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, “Şehrimizde geniş kapsamlı yürüttüğümüz hijyen seferberliği ve dezenfekte çalışmalarıyla Koronavirüsün yayılımını azaltmak için yoğun çaba harcıyoruz. Oluşturduğumuz ‘Temizlik Timi’ vasıtasıyla hastaneler başta olmak üzere vatandaşlarımızın yoğun olduğu tüm cadde ve sokaklarda süpürme ve çevreye zarar vermeyen özel solüsyonlarla dezenfekte çalışması yürütüyoruz. Hemşehrilerimizi daha temiz bir çevre ve temiz bir şehirde yaşatmaya kararlıyız. Bu süreçte tüm hemşehrilerimize maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet hususunda gösterdikleri duyarlılık için teşekkür ediyor, aynı hassasiyetle bu süreci devam ettirmemizin önemine bir kez daha dikkat çekmek istiyorum” dedi.

Başkan Tören, pandemi sürecinin gizli kahramanları olan temizlik ekiplerine de teşekkür etti. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
SATILIK FINDIK BAHÇESİ
Belediye memur alacak
Belediye memur alacak