Advert

STAJ BİTTİ, GÖREV ZAMANI!

STAJ BİTTİ, GÖREV ZAMANI!
STAJ BİTTİ, GÖREV ZAMANI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Mali Müşavir olma yolunda stajını başarıyla tamamlayan 4 stajyer Ordu SMMMO Yönetim Kurulu’na staj bitirme dosyalarını teslim ettiler.

 

Staj bitirme toplantısına Oda Başkanı Bahadır Baş, Oda Başkan Yardımcısı Orhan Murat Gür, Oda Saymanı Dursun Serdar Yıldıran ve Oda Yönetim Kurulu Koordinatör Üyesi Tuğba Kılıç katıldı. Üç yıllık stajını tamamlayan ve yeterlilik sınavına girmeye hak kazanan stajyer Mali Müşavirler ile yeterlilik sınavları ve üç yıllık staj dönemi ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Ordu SMMM Odasında stajyerlik süresini tamamlayan ve yeterlilik sınavlarına müracaat eden stajyer Arda Özcanlı, Taner İçmek, Sudiye Aydın Tansu Onur Gümüş ve Nihat Mert Çamaş’ın dosyaları incelendi. Dosyaların TESMER’e gönderilmesine karar verildi.

"Sizleri aramızda görmek istiyoruz"

Oda Başkanı Bahadır Baş; "Staja başlama, staj derken üç yıl tamamlandı ve artık Mali Müşavir olmak için çok kısa bir adım kaldı. Mali Müşavirlik mesleğine katılacak siz değerli arkadaşlarım bugüne kadar çok önemli çabaları ve çalışmalar gerçekleştirdiniz. Stajyerlik döneminin zor bir dönem olduğunu biliyorum. Sınavlarda başarılı olduktan sonra mesleğimize ve hizmet verdiğiniz firmalara önemli katkılar sunacaksınız. Birlikte çalışmanın, birlikte iş üretmenin çok büyük avantajları var. Bu nedenle birlikte çalışma ve kurumsallaşma konusunda alacağınız kararlar size meslek yaşamınızda önemli avantajlar sağlayacaktır. Sınavları kazanıp Mali Müşavir olarak sizleri aramızda görmek istiyoruz." dedi.

Staj bitirme dosyalarını teslim eden adaylar ile oda yönetim kurulu tek tek görüşme gerçekleştirdi. Üç yıllık staj sürecinde öğrenilen konuları ölçmek için stajyerlere çeşitli sorular yöneltildi. Stajyerlerin meslekle ilgili görüşleri soruldu ve staj bitirme dosyaları kabul edildi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV