Advert

SEVGİ VE MERHAMET ŞEHRİ

SEVGİ VE MERHAMET ŞEHRİ
SEVGİ VE MERHAMET ŞEHRİ Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

"Her Can Bize Emanet" anlayışı ile sokak hayvanlarına sahip çıkan Altınordu Belediyesi, kendini iyice hissettirmeye başlayan kış mevsimi ile birlikte sokak hayvanları ile ilgili tedbirlerini arttırıp bu konudaki hazırlıklarını tamamladı.

Pandemi koşullarıyla birleşen kış mevsiminde sokak hayvanlarının yiyecek bulmasının daha da güçleşeceğini dikkate alan Altınordu belediyesi, sokak hayvanlarını kış şartlarında da sahipsiz bırakmayacak.  Her gün düzenli olarak şehrin çeşitli noktalarında oluşturulan besleme noktalarına yem ve mama takviyesi yapan Altınordu Belediyesi ekipleri yine sokak hayvanlarının yoğunlukla bulunduğu noktalarda da besleme çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Başkan Aşkın Tören'in liderliğinde yine ilk defa şehrin muhtelif mahallelerinde "Kedi Evleri" kuran Altınordu Belediyesi, şehri birlikte paylaştığımız tüm  canlılara sahip çıkmaya devam ediyor. Sokak hayvanlarını besleme çalışmalarında hayvanseverler grupların desteğini de alan  Altınordu Belediyesinin bu çalışması sokak hayvanlarının yaşamlarını kolaylaştırıyor. Haber merkezi
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKKUŞ GALİBİYETE ODAKLANDI
AKKUŞ GALİBİYETE ODAKLANDI
SINAVLAR ERTELENDİ
SINAVLAR ERTELENDİ