Advert

''SARIGÜL GERÇEĞİ BU ÜLKENİN GELECEĞİ''

''SARIGÜL GERÇEĞİ BU ÜLKENİN GELECEĞİ''
''SARIGÜL GERÇEĞİ BU ÜLKENİN GELECEĞİ'' Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Türkiye Değişim Hareketi Ordu Sözcüsü İlhan Kaya, hareketin lideri Mustafa Sarıgül'ü göreve davet ederek, "Ülkemizin bu durumuna ve gençlerimizin umutsuzluğuna seyirci kalıp bir köşede oturamayız. Beklentiler karşılık bulmamış, geçen bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır." dedi.

Kaya, basın mensuplarıyla bir araya geldiği toplantıda AK Parti'nin artık yorulduğunu ve ülke sorunlarını çözemez hale geldiğini belirterek, Sarıgül'e ihtiyaç olduğunu söyledi.

"Göreve davet ediyoruz"

Kaya; 'Türkiye Değişim Hareketi olarak Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül’le 10 yıl önce değişim için yola çıkmış, Türkiye’nin her yerinde yapılanmış, ülke genelinde mitinglerle büyük heyecan yaratmış bir siyasi harekettir' diyerek şunları söyledi; "İktidar iddiasıyla partileşme sürecine girdiğimiz dönemde ana muhalefet partisinde ilginç bir şekilde Genel Başkan değişikliği gerçekleşmişti ve gündem olmasından dolayı Türkiye Değişim hareketi lideri Sarıgül büyük bir fedakarlık göstererek partiyi kurmayı ertelemişti. Ancak beklentiler karşılık bulmamış, geçen bu süreçte değişim ihtiyacı daha da artmıştır. Sarıgül, belediye başkanlığı döneminde marka projeler üretip, sorunlara hızlı çözüm bulması ile ülke genelinde her kesime yaptığı hizmetlerle büyük bir teveccüh görmektedir. Türkiye Değişim Hareketi olarak Sarıgül’ü partileşme erteleme değişimi gerçekleştirmek üzere göreve davet ediyoruz."

"Bir köşede oturamayız"

Son olarak halkın sorunlarının çözülemez hale geldiğine değinen Kaya, "Atatürk ilke ve devrimleri göz ardı edilip, Cumhuriyetin kazanımları birer birer yok edilmektedir. Cumhuriyetin tüm zorluklarla kurduğu fabrikalar yabancılara satılarak kendi ülkemizde yabancı işçi durumuna düşürüldük. Tarım ve hayvancılık ülkede bitirilip et, saman, ot ithal eder duruma geldik. Hükümetin ve muhalefetin anlatacak hikayesi ve inandırıcılığı kalmamıştır. Ülkemizin bu durumuna ve gençlerimizin umutsuzluğuna seyirci kalıp bir köşede oturamayız'." dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"ZENGİN DAHA DA ZENGİNLEŞTİ"
Şişman görevinden istifa etti
Şişman görevinden istifa etti