Advert

SARAYCIK'A EL DEĞDİ!

SARAYCIK'A EL DEĞDİ!
SARAYCIK'A EL DEĞDİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi tüm birimleriyle birlikte her hafta bir mahallede yürüttüğü toplu çalışma kapsamında Saraycık Mahallesinde el değmedik yer bırakmadı.Altınordu Belediyesi tüm ekipleriyle Saraycık mahallesine adeta çıkarma yaptılar. Sokaklar, caddeler ve toplu yaşam alanları temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince önce süpürüldü ardından özel solüsyonlarla yıkanıp dezenfekte edildi.

"Her mahalleye bu hizmeti götüreceğiz"

Yapılan çalışmaları değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın kesintisiz çalıştıklarını ifade ederek; “Bütün şehir eşit hizmet anlayışımız doğrultusunda merkez ve kırsal ayrımı yapmaksızın tüm ekiplerimizle şehrimizin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Birimlerimizin toplu olarak yürüttükleri bu çalışmada ekiplerimiz mahallemizin tüm alandaki ihtiyaçlarına cevap vermek üzere programımız dahilinde çalışma yürütüyor. Bu hizmetlerimiz kesintisiz olarak devam edecek ve şehrimizin en uç sokağına kadar bu hizmetlerimizi götüreceğiz.” dedi.

Saraycık Mahallesinde gerçekleştirilen geniş kapsamlı çalışmayı değerlendiren Saraycık Mahalle Muhtarı Naim Kurnaz, “tam da okulların yüz yüze eğitime başladığı bu ilk günde mahallemizde çok güzel bir hijyen ve toplu temizliğin yanında tüm ekipleriyle toplu çalışma yaptıran Başkanımız Aşkın Tören ve ekibine mahallem adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV