Advert

ROTARY'DEN TELEKONFERANS TOPLANTI!

ROTARY'DEN TELEKONFERANS TOPLANTI!
ROTARY'DEN TELEKONFERANS TOPLANTI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Rotary Kulübü, 2020-2021 Döneminin 12.Toplantısını Başkan Rtn. Hakan Çolak önderliğinde 22 Eylül 2020 tarihinde telekonferans şeklinde yaptı.

 

'Rotary Fırsatlar Yaratır' diyerek dönemin 12. toplantısını açan Rtn. Hakan Çolak, 21 Eylül 2020 tarihinde kısmen başlayan 2020-2021 Eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilere ve öğretmenlere başarılar temennisinde bulundu.

Mesleki Performans Geliştirme Komitesince 18 Eylül 2020 tarihinde düzenlenen eğitim seminerine katılım sağlandığını da aktaran Çolak, Bölgemiz projeleri içinde yer alan bir şehit ailesi çocuğuna bir bilgisayar temini projesinin Ordu, Ünye ve Giresun Rotary Kulüplerinin birlikte yapılacağını, bununla ilgili çalışmanın devam ettiğini söyledi.

Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyasının Ekim ayı içinde yapılacağını söyleyen Çolak, Kulüp olarak bu ay planlanan Ateş Böceği Bağış projesi, Kan ve Kök Hücre Bağışı projesi, Üniversitede okuyan şehit ailesinin çocuğuna bilgisayar temini projesi ve Demir Ali’nin nefesi ol bağış kampanyaları için tüm dostlarımızın desteğine ihtiyacı olduğunu vurgulayarak sözlerini tamamladı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
KUPADA DİŞLİ RAKİP!
ÖNER ABİYE SON GÖREV
ÖNER ABİYE SON GÖREV