Advert

Rotary fındık hasadı yaptı

Rotary fındık hasadı yaptı
Rotary fındık hasadı yaptı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

UR 2430 Bölge Guvernörü Rtn. Serhan Antalyalı, UR 2430 Bölge Kulüp Hizmetlerinden Sorumlu Bölge Sekreteri Rtn. Celil Kurada, UR 2430 Bölge 5.Grup Guvernör Yardımcısı Murat Turan ve UR 2430 Bölge 18. Grup Guvernör Yardımcısı Rtn. Mustafa Cömert Ordu Rotary Kulübünü ziyaret etti.           

UR 2430 Bölge Guvernörü Rtn. Serhan Antalyalı ve Ordu Rotary Kulübü Başkanı Rtn. Hakan Çolak ile beraberindeki heyet, Ordu Gülyalı Belediye Başkanı Sn. Ulaş Tepe’yi makamında ziyaret ettiler.

UR 2430 Bölge Guvernörü Rtn. Serhan Antalyalı ve konukların katılımı ile birlikte Kayabaşı köyünde fındık hasadı yapıldı. Fındık hasatı sonrası Karadeniz Ekonomi Gazetesi ile Rotary konulu söyleyişi yapıldı.

 

Asamble öncesi Ordu Rotary Kulübü Başkanı Hakan Çolak, bu dönem Rotary Vakfına bağış yapan GDB Rtn. Tansu Odabaş’ı takdim etti. Paul Harris Dostu rozetini takmak üzere Bölge Guvernörü Serhan Antalyalı’yı davet ederek rozeti takıldı.

 

Ordu Rotary Kulübünün 2. Kulüp Asamblesi ve Guvernör Ziyaret programı kulüp lokalinde gerçekleşti.

 

Asamble sonrası UR 2430 Bölge Guvernörü kulüp üyelerine Rotary’nin 2020- 2021 Döneminde yapmayı hedefledikleri çalışmaları içiren bir sunum yaptı. Sunum sonrası hep birlikte günün anısına hazırlanan pastanın kesimi ile asamble programı sonra erdi.

Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI