Advert

Rotary boş durmuyor

Rotary boş durmuyor
Rotary boş durmuyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Rotary Kulübü, Giresun'da yaşanan sel felaketi için UR 2430 Bölge Federasyonu ve Giresun Rotary Kulübü'nün başlattığı yardım kampanyasına, Ordu Rotary Kulübü üyeleri olarak 6 bin TL ve ayrıca Emrah Albayrak tarafından 100 koli çikolata göndererek katkıda bulundu.

 

Ordu Rotary Kulübü, 1086. toplantısını telekonferans şeklinde gerçekleştirdi. Toplantıda, Spinal Muskuler Atrofi (SMA) Tip 1 hastası Demir Ali’nin Nefesi Ol adı altında bir kampanya oluşturulduğu, kampanya için gönüllü destek beklendiği ifade edildi.

Ayrıca 'Atma Bağışla' kampanyasının birinci bölümünün tamamlandığı, kampanyanın devam edeceği, elinde malzemesi olanların kulüp ofisine gönderebileceği belirtildi.

Dönem Başkanı Rtn. Hakan Çolak, Ordu Rotary Kulübü ailesi olarak Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası çalışmalarının devam ettiğini en kısa zamanda yapılacağını dikle getirdi.

Çolak; " Hizmetlerimiz devam ediyor, bu hafta UR 2430.Bölge Federasyonu ve Giresun Rotary Kulübümüzün Giresun/Dereli için başlattığı yardım kampanyasını, Giresun Rotary Kulübü başkanım Rtn. Murat Günaydın’ın öncülüğünde dağıtıldı. Bu kampanyaya üyelerimiz her zaman olduğu gibi duyarlıklı gösterdiler. Değerli dostlarıma tek tek teşekkür ediyorum. dedi.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI