"PROJESİZ İŞ YAPIYORLAR"

Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Emek Partisi Ordu Altınordu İlçe Başkanı Yusuf Kaya, Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin eski otogar ve Çarşamba Pazarı’nı yıkıp etrafını çevirmesini projesiz bir çalışma diyerek eleştirdi.

Emek Partisi Altınordu İlçe Başkanı Yusuf Kaya, “Ordu Büyükşehir Belediyesi Çarşamba Pazarını yıkmaya başladı. Şu an yıkım çalışması yavaşladı. Pazarın bir bölümünde ise, beton dökme çalışmaları devam ediyor. Burada nasıl bir proje uygulanacak belli değil.” diyerek eleştirisini sürdürdü.

Çarşamba Pazarı yıkıldıktan sonra ne yapılacağının dahi bilinmediğini aktaran Kaya, 'oysa yıkımdan önce projenin belli olması gerekirdi' dedi.

"Proje tabelası yok"

Yenimahalle’deki eski otogarın da etrafının çevrildiğine dikkat çeken Kaya, “Yeni otogar yapıldıktan sonra, eski otogarın yerinin ne olacağı tartışılıyor. Belediye kimseye sormadan kendince bir şeyler düşünüyor mutlaka. Ancak otogar arazisinin etrafı çevrildiğine göre ne yapılacağı belli olması gerekir. Çarşamba Pazarı gibi burada da ne yapılacağın bilen yok. Ordu Büyükşehir Belediyesi yönetimi gizli kapaklı neler planlıyor, bilen yok. Aynen Çarşamba Pazarı’ndaki gibi burada da proje tabelası yok.” diyerek tepki gösterdi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
52 ORDUSPOR İLE FATSA YENİŞEMEDİ
52 ORDUSPOR İLE FATSA YENİŞEMEDİ
ÜRETİCİ DIŞINDA HERKES KAZANIYOR!
ÜRETİCİ DIŞINDA HERKES KAZANIYOR!