Advert

PİS KOKU TEPKİSİ İŞE YARADI!

PİS KOKU TEPKİSİ İŞE YARADI!
PİS KOKU TEPKİSİ İŞE YARADI! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

19 Eylül Stadyumu yanında esnaflık yapan vatandaşlar ile dolmuşçu esnafları, Ordu Büyükşehir Belediyesi otoparkında rögardan gelen kötü kokuya karşı yetkililere ilginç bir tepki gösterdi. Tepki üzerine Büyükşehir ekipleri koku gelen yere gelerek hemen nedenini araştırmaya başladı.

Uzun zamandan bu yana çevreye pis koku yayıldığını söylemelerine rağmen yetkililerin bir türlü ilgilenmediğini belirten esnaflar, hep birlikte bir kağıda ‘Çevreye yaydığımız pis kokudan dolayı rahatsızlık duymuyoruz, Ordu Büyükşehir Belediyesi’ yazarak tepki gösterdiler.

19 Eylül Stadyumu yanında esnaflık yapan Metin Aksoy adlı vatandaş, “Çevreye yaydığımız pis koku nedeniyle rahatsızlık duymuyoruz. Yer 19 Eylül Stadyumu yanı Ordu Büyükşehir Belediyesi otoparkı, Atatürk Kapalı Spor Salonu girişi, Aybastı, Kabataş, Çatalpınar, Kumru, Alankent dolmuşlarının hareket yeri ve Perşembe dolmuşlarının depolama alanı. Bir rögar da koku sorununu çözemeyen yöneticiler.” açıklamasında bulunarak tepkisini dile getirdi.

Sosyal medyada gösterilen tepki üzerine Büyükşehir Belediyesi kanal açma aracıyla beraber ekipler hemen kokunun nedenini bulmaya başladı.

Yaptığımız paylaşım sonucu Ordu Büyükşehir Belediyesi OSKİ’den bir ekip geldi ve sorunun kaynağını araştırdılar. Yağmur suyu giderlerinde su olmaması nedeniyle kökü oluştuğu ve bunun ancak su verilmesi ile giderileceği ifade edildi. Gelen arkadaşlara teşekkür ediyoruz, emeklerine sağlık. En azından rögar kapağını değiştirmelerine vesile olduk. Artık yağdır Mevlam yağmur diyeceğiz.” dedi.

Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI