Advert

PERŞEMBE'YE HASTANE MÜJDESİ!

PERŞEMBE'YE HASTANE MÜJDESİ!
PERŞEMBE'YE HASTANE MÜJDESİ! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Perşembe ilçesinin kanayan yarası olan hastane eksikliği gideriliyor. Yapılan başvuru üzerine Perşembe İlçe Sağlık Müdürlüğü'nün İlçe Devlet Hastanesi olarak yapılandırılması uygun görüldü.

31 bin 542 nüfusa sahip Perşembe ilçesinde bir hastane bulunmamasından dolayı vatandaşlar mağduriyetini dile getiriyordu. Gerçekleştirilen girişimler üzerine Perşembe ilçesinde E1 rol grubunda hastanenin planlama kapsamına alınması ve İlçe Sağlık Müdürlüğü hizmet binasının E1 rolünde İlçe Devlet Hastanesi olarak yapılandırılması talebi Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından kabul görüldü.

"Hayırlı olsun Perşembe'm"
Perşembe Belediye başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, hastane müjdesini şu sözlerle verdi; "İlçemizde yıllardır çözüm bekleyen hastane problemini çok şükür çözüme kavuşturuyoruz, artık güzel ilçemizin 7/24 açık olan bir sağlık kuruluşu ile buluşturuyoruz söz verdiğimiz gibi sonuçları güzel ilçemizin hak ettiği değeri ile buluşacak olan hastane kararnamemiz imzadan çıktı, hayırlı uğurlu olsun güzel ilçemiz ve kıymetli hemşehrilerim."

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
BAŞKAN HAYATINI KAYBETTİ
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR
VAKALAR ÜLKE GENELİNDE ARTMAYA DEVAM EDİYOR