Advert

PAT PATLA ÜYE KAYDI

PAT PATLA ÜYE KAYDI
PAT PATLA ÜYE KAYDI Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Sağlık çalışanlarının başta döner sermaye olmak üzere uğradıkları hak kayıpları, sendika değiştirmelerine neden oluyor.

Türk Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Fatih Galender Zengin, pat pat sırtında bir fotoğraf paylaşarak, “Yeter ki üye olsun ulaşırız” yorumunu yaptı.

“Sağlık çalışanlarımız yıllardır gördükleri baskı ve zulüm karşısında artık zincirlerini kırmalı ve kurulan korku imparatorluğunun esaretinden kurtulmalıdır” diyen Zengin, “Türk Sağlık Sen ailesinin gücüne güç katıp, onurlu mücadelesine destek vermelidir. İnanıyoruz ki korkunun olmadığı adalet ve liyakatin olduğu çalışanların birbirinin düşünce ve tercihlerine saygı duyduğu, huzurlu bir ortamda çalışacağımız günler desteğiniz sayesinde yakındır. Biz, Türkiye Kamu-Sen olarak yetkinin emin ve ehil ellere teslim edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Kamu görevlilerimizin tercihlerini gerçek anlamda sendikacılık yapanlardan yana kullanacakları umuduyla tüm kamu görevlilerimize saygılar sunuyoruz.”

Sadaka gibi!

Öte yandan Ordu Devlet Hastanesi çalışanlarına 60 TL olarak yansıyan ek ödeme büyük tepki çekti. Zengin de Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın, “Pandemide sağlık çalışanına para verdik” sözünü hatırlatarak, sağlık çalışanlarına: “sağlık çalışanı kardeşim yetkili ama etkisiz sendikaya desteğe devam” göndermesi yaptı. Seran Eren Şensoy/Ordu Hayat

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKKUŞ GALİBİYETE ODAKLANDI
AKKUŞ GALİBİYETE ODAKLANDI
SINAVLAR ERTELENDİ
SINAVLAR ERTELENDİ