Advert

Pandemi ödüllerinin sahibi belli oldu

Pandemi ödüllerinin sahibi belli oldu
Pandemi ödüllerinin sahibi belli oldu Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Ordu Büyükşehir Belediyesinin kısa süre önce başlattığı “Pandemi Dönemimde Neler Öğrendik?” kompozisyon ve “En Güzel Balkon” yarışmasının sonuçları belli oldu.

Yarışmanın 1’incisi “Virüs Küçük Etkisi Büyük” adlı kompozisyonuyla Berra Sena Titiz (Doğa Koleji), 2’incisi “Virüs ile Yaşam” adlı kompozisyonuyla Büşra Demir (Altınordu Ortaokulu), 3’üncüsü “Felaket mi Fırsat mı?” adlı kompozisyonuyla Tuna Sıra (Bahçeşehir Koleji), 4’üncüsü “Öğretmenim Pandemi” adlı kompozisyonuyla Güldeniz Çırpan (Gürgentepe Cumhuriyet Ortaokulu), 5’incisi ise “Pandeminin Kazandırdıkları” adlı kompozisyonuyla Işık İrem Yıldırım (Şehit Mithat Eren Ortaokulu-Ulubey) oldu.

Ödül alacak öğrencilerden 1’inciye laptop, 2’nciye drone, 3’üncüye bisiklet, 4’üncüye sınırsız OBBKT bileti verilecek. Ayrıca juri özel ödülü olarak dereceye giren öğrenci Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ile bir gün geçirecek.

“En Güzel Balkon” yarışmasında ise Reyhan Mollaoğlu 1’inci olurken, Fatma Dolu ikinci, Osman Bilgin de üçüncü oldu. Ödül alacak yarışmacılardan 1’inciye bambu sallanan koltuk, 2’inciye bambu sehpa ve tabure, 3’üncüye ise nostaljik radyo ödülü layık görüldü. Haber merkezi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi