Advert

Ordulu başkanlar ön sıralarda

Ordulu başkanlar ön sıralarda
Ordulu başkanlar ön sıralarda Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

ORC Araştırma 30 büyükşehirde 1-15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 23 bin 200 katılımcıyla gerçekleştirilen 'En başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları' araştırması sonuçlarını açıkladı. Yüz yüze anket ve CATI yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmaya, nüfusu 10 binden düşük olan ilçeler dahil edilmedi.

İlk sırada Adana Seyhan Belediye Başkanı CHP'li Soner Çetin'in olduğu ankette ikinci sırada yüzde 62,1'lik oranla Ankara Mamak Belediye Başkanı AK Partili Murat Köse yer aldı. 3. sırada ise İstanbul Eyüpsultan Belediye Başkanı AK Partili Deniz Köken yüzde 61,5'lik oranla kendine yer buldu. Köken, "30 büyükşehirdeki en başarılı ilçe belediye başkanları" araştırmasında İstanbul'dan ilk 10'da yer alan tek isim oldu.

ORC Araştırma şirketi tarafından 30 Büyükşehirde En Başarılı Belediye Başkanlarını belirlemek amacıyla yapılan ankette Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Yüzde 59.4 başarı oranı ile Karadenizin en başarılı ilçe Belediye Başkanı oldu. Kibar ayrıca 30 Büyükşehir içerisinde ise en başarılı 7. İlçe Belediye Başkanı olarak tescillendi.

Tören de ilk 5’te

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ankette yüzde 56.9'luk oran ile Karadenizin en başarılı 5. İlçe Belediye Başkanı seçildi.

İstanbul Eyüp Sultan Belediyesinin Ordulu Belediye Başkanı Deniz Köken de yüzde 61.5 başarı oranı ile 30 Büyükşehir içerisinde en başarılı 3. İlçe Belediye Başkanı oldu. Haber merkezi

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
Tarım müdüründen anlamlı hareket!
72 kişi daha koronavirüse yenildi
72 kişi daha koronavirüse yenildi