Advert

ORDU'DAN AKŞENER'E TAM DESTEK!

ORDU'DAN AKŞENER'E TAM DESTEK!
ORDU'DAN AKŞENER'E TAM DESTEK! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

İYİ Parti Ordu İl ve İlçe Başkanları Aybastı ilçesi Perşembe Yaylasında bir araya gelerek Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcısı Fatsa’lı Musavat Dervişoğlu’na 3 Ağustos’ta yapılacak olan Kurultay öncesinde tam destek vereceklerini kaydettiler.

 

İYİ Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya ve Aybastı İlçe Başkanı Mevlüt Demirbaş önderliğinde toplanan ilçe başkanları burada yapılan toplantıda kendilerinin de aynı düşünce içerisinde olduklarını ifade ederek, birlik ve beraberliklerinin bozulmadan, Genel Başkanları Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcıları Musavat Dervişoğlu’na tam destek olacaklarının sözünü verdiler.

"Yeni kadro oluşturulacak"

İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya ise genel başkanları Meral Akşener’in büyük bir yük üstlendiğine dikkat çekerek; “Değerli il, ilçe başkanı arkadaşlarım, bayan kardeşlerim, seçimler bittikten sonra parti olarak bir dinlenme dönemi yaşadık. Biliyorsunuz partimiz kurulduktan 7 ay sonra bir seçim süreci yaşadı. Aklımızda hala da yeni bir erken seçim olabilir mi acaba diye düşünce var. Ama biz yine yapmamız gerekeni en iyi şekilde yapacağız. İYİ Parti’yi en üst seviyeye nasıl taşırız diye çalışmalarımıza devam edeceğiz. İYİ Parti, Türkiye'nin geleceğine yön veren, ışık tutan bir parti olacak inşallah. Önümüzde kurultayımız var. Kurultayımızın iki tane yapılış sebebi var. Yeni kadro yeni divanın oluşturulmasıdır. Maksatlı önce ki kurultayımız da Danıştay dan geri dönen 4 maddemiz vardı ve onları da ele alacağız. Genel başkanımızın elini kolaylaştırmak için destek vereceğiz. İnşallah yeni çalışma arkadaşlarımızla güzel bir kurultay yaparız. Katılmak isteyen arkadaşlara da bize bildirebilir birlikte hareket edebiliriz” diye konuştu.

İYİ Partinin Aybastı Perşembe Yaylasında ki toplantısına Ordu Ziraat Odası eski Başkanı Onur Şahin ve Milletvekili adayı Günay Karaağaç ile çok sayıda partili katıldı.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"SAĞLIK MÜDÜRÜ NE İŞ YAPIYOR?"
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI
ŞEHRİMİZ ORDU KİTABI