ORDU'DA DOLMUŞÇULAR KURALLARA UYUYOR!

ORDU'DA DOLMUŞÇULAR KURALLARA UYUYOR!
ORDU'DA DOLMUŞÇULAR KURALLARA UYUYOR! Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Adem Yavuz, toplu taşımalarda çalışan şoförlere test yaptırıp, uyarılarda bulunduklarını belirterek, "Koronavirüs konusunda şoförlerimiz zorunlu olarak tüm kurallara uyuyorlar." dedi.

Koronavirüs salgınının başlamasından bu yana kurallara riayet eden Ordu'daki dolmuş şoförleri, temas ve maske konusunda hassasiyetini sürdürüyor.


"Testi pozitif çıkan şoförümüz olmadı"

Ordu Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Adem Yavuz, dolmuşların sürekli havalandırılıp dezenfekte edildiğini söyleyerek; "Ordu'da toplu taşıma araçlarında çalışanlara covid-19 testi yaptırdık, şu ana kadar hiçbir esnafımız ya da çalışanımızın testi pozitif çıkmadı. Toplu taşıma araçlarımızda özellikle maske ve hijyen konularına dikkat ettiriyoruz. Şoförlerimize gerekli uyarlarda bulunuyoruz. Özellikle temas ve maske konusunda hassasız. Şoför arkadaşlarımız her sefer sonunda dolmuşları havalandırıp, yolcuların tutunabilecekleri yerleri dezenfekte ediyorlar. Koronavirüs konusunda şoförlerimiz zorunlu olarak tüm kurallara uyuyorlar." dedi.

 

Koronavirüs aşısı konusuna da değinen Yavuz; "Toplu taşıma esnafı ve çalışanları covid-19 aşısı konusunda öncelikli olmalılar. Çünkü dolmuş şoförleri sürekli toplumla iç içe. Zaten bu konuda Sağlık Bakanımız da gerekli açıklamayı yaptı. Covid-19 aşısı öncelik grubunda ikinci sırada toplu taşıma esnafları bulunuyor." diye konuştu.

 

Ordu Hayat/Tevfik Kul (Özel Haber)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!