ORDU PORTAKAL KOKACAK...

ORDU PORTAKAL KOKACAK...
ORDU PORTAKAL KOKACAK... Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Altınordu Belediyesi 52 bin fidanı toprakla buluşturdu

 

Altınordu Belediyesi’nin “52 bin Fidan” projesi kapsamında binlerce fidan geleceğe nefes olması ümidiyle toprakla buluştu. Belediye Başkanı Aşkın Tören, “dikilen fidanlar, Altınordu’nun görüntüsünü ve iklimini değiştirecek” dedi.

Mazideki Ordu’nun portakal, mandalina ve limon bahçeleri ve etrafa yaydığı mis gibi aromatik koku ile anıldığına dikkat çeken Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören; “Altyapısı tamamlanan bölgelerin üst yapısını da yapmaya başladık. Mazide portakal, mandalina ve limon bahçeleri ile anılan ilimizi tekrar mazisiyle özgün kimliği ve geleneklerimizle aynı zamanda modern kimliği ile geleceğe hazırlama sorumluluğumuz var. Bu kapsamda son olarak Tarımsal Hizmetler ile Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz alanda çalışmalarını sürdürüyor. Portakal, mandalina ve limon gibi toprakla buluşturduğumuz fidanlar görüntüsüyle ve etrafa yayacağı mis gibi aromatik kokusuyla Altınordu ilçemizin çehresini değiştirecek” diye konuştu.

Mahalle sakinleri ve çocuklarla birlikte fidanları toprakla buluşturan Başkan Tören, dikilen fidanlara mahalle sakinlerinin de sahip çıkmalarını istedi. Haber merkezi

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
AYDIN ÜSTÜNTAŞ ÖDÜLÜ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI
TAHTA AÇILDI!
TAHTA AÇILDI!