“ORDU HAK ETTİĞİ PROJELERE KAVUŞACAK”

“ORDU HAK ETTİĞİ PROJELERE KAVUŞACAK”
“ORDU HAK ETTİĞİ PROJELERE KAVUŞACAK” Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Bir dizi ziyaretler kapsamında Ordu'ya gelen Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ordu Valiliği'nin ardından Büyükşehir Belediyesi'ni de ziyaret etti.

Yapılan ve yapılacak yatırımlarla ilgili Büyükşehir Belediyesinde ilçe belediye başkanları ile bir araya gelerek istişarelerde bulunan Bakan Karaismailoğlu, “Ordu’nun kalkınması için beklenen projeleri kısa sürede hayata geçireceğiz” dedi.

“Huzurlu bir çalışma yürütüyoruz"

Bakan Karaismailoğlu’nu Ordu’da ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Sayın Bakanımıza Ordu’ya yaptıkları ve yapacakları yatırımlar için teşekkür ediyorum. İlimizin ihtiyacı olan birçok konuyu sizler sayesinde gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Ordu’da bürokratlarımız, milletvekillerimiz ve idarecilerimizle güzel, huzurlu bir çalışma yürütüyoruz” diye konuştu.

"Talepleri hizmet olarak milletimize sunacağız"

Yapılan istişarelerin güzel yatırımları beraberinde getireceğine dikkat çeken Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Cumhurbaşkanımızın liderliğinde memleketimize güzel hizmetler yapıyoruz. Talepleri dinleyip, not aldıktan sonra hizmet olarak milletimize sunacağız. İstişareler güzel çalışmaları beraberinde getirecek. Yoğun tempoyla ülkemize hizmet için çalışıyoruz. Daha güzel günlerde dünyada söz sahibi olmak için çalışacak Ordu’ya da hak ettiği projeleri sırasıyla kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Haber merkezi 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
52 Orduspor'dan 2 takviye daha!
52 Orduspor'dan 2 takviye daha!
FATSA, PAPAKER İLE PRENSİPTE ANLAŞTI
FATSA, PAPAKER İLE PRENSİPTE ANLAŞTI